Ten blog dedykuję Kochanym Dzieciom:
Małym, Mniejszym i całkiem Dużym,
które chcą, by o nich pamiętać
Nie jesteś już takim Bobaskiem.
To nic!
I tak masz wdzięk dziecka
i dzieciącą ciekawość świata.
Niech zgub tego, niech ci służy na zawsze...
Mama Agnieszka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz