To nie takie łatwe
opuścić swój basenik-balonik
u mamy w brzuszku
i zacząć nowe życie.
Jak dobrze, że czekają tu na nas
ramiona mamy i mocne dłonie taty.
No i jeszcze coś najwspanialszego
pod słońcem - pyszne mamine mleczko.
Od razu świat wydaje się bardziej przyjazny...
A pani doktor od maluszków
nas bada i podpowiada mamie,
jak opiekować się
nowonarodzonym dzidziusiem.
Życie noworodka jest piękne:
Dużo, dużo ssania maminego mleczka,
mnóstwo snu i całkiem sporo tulenia
w ramionach mamy czy taty.
Następnym razem opowiem
o uroku spacerków.
Mama Agnieszka

opuścić swój basenik-balonik
u mamy w brzuszku
i zacząć nowe życie.
Jak dobrze, że czekają tu na nas
ramiona mamy i mocne dłonie taty.
No i jeszcze coś najwspanialszego
pod słońcem - pyszne mamine mleczko.
Od razu świat wydaje się bardziej przyjazny...
A pani doktor od maluszków
nas bada i podpowiada mamie,
jak opiekować się
nowonarodzonym dzidziusiem.
Życie noworodka jest piękne:
Dużo, dużo ssania maminego mleczka,
mnóstwo snu i całkiem sporo tulenia
w ramionach mamy czy taty.
Następnym razem opowiem
o uroku spacerków.
Mama Agnieszka

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz