Translate

niedziela, 2 czerwca 2013

Prosto w ramiona mamy

To nie takie łatwe
opuścić swój basenik-balonik
u mamy w brzuszku
i zacząć nowe życie.
Jak dobrze, że czekają tu na nas
ramiona mamy i mocne dłonie taty.
No i jeszcze coś najwspanialszego
pod słońcem - pyszne mamine mleczko.
Od razu świat wydaje się bardziej przyjazny...

A pani doktor od maluszków
nas bada i podpowiada mamie,
jak opiekować się
nowonarodzonym dzidziusiem.

Życie noworodka jest piękne:
Dużo, dużo ssania maminego mleczka,
mnóstwo snu i całkiem sporo tulenia
w ramionach mamy czy taty.
Następnym razem opowiem
o uroku spacerków.



Mama Agnieszka



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz