A wiesz, że nie tylko ja i ty
cieszymy się, gdy ktoś nas kocha.
Maluszek u mamy w brzuszku
też czuje, gdy jest kochany.
Kiedy mama jest radosna,
Maluszek w niej też jest radosny,
a gdy mama płacze, Maluszkowi
też jest smutno.
Dlatego, gdy mamusia czeka
na narodziny dzidziusia, wszyscy
powinni być dla niej mili
i opiekować się nią.
Wtedy jej Maluszkowi będzie bardzo
dobrze pod sercem mamy.
Mama Agnieszka

cieszymy się, gdy ktoś nas kocha.
Maluszek u mamy w brzuszku
też czuje, gdy jest kochany.
Kiedy mama jest radosna,
Maluszek w niej też jest radosny,
a gdy mama płacze, Maluszkowi
też jest smutno.
Dlatego, gdy mamusia czeka
na narodziny dzidziusia, wszyscy
powinni być dla niej mili
i opiekować się nią.
Wtedy jej Maluszkowi będzie bardzo
dobrze pod sercem mamy.
| Mieszkam u mamusi w brzuszku od 5 miesięcy, zdjęcie ze strony:http://www.hli.org.pl/drupal/pl/node/3712 |
Mama Agnieszka

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz