Translate

sobota, 1 czerwca 2013

Niech się stanie


U mamy w brzuszku jest coraz ciaśniej, zdjęcie ze strony:http://www.hli.org.pl/drupal/pl/node/3712


Opowiem ci dziś o tym, że Dzidziuś,
który mieszka u mamy w brzuszku
szybko rośnie i po 9 miesiacach
ma już bardzo ciasno.
Trudno mu ruszać rączkami i nogami,
trudno ułożyć się wygodniej.
Może nawet jest troszkę przestraszony,
że zrobiło się tak bardzo ciasno.
Coś trzeba z tym koniecznie zrobić!

Wtedy Dzidziuś wysyła do mamusi wiadomość,
taki sygnał: "Wypuść mnie stąd, Mamo,
bo mi tu jest okropnie niewygodnie".

Jakie to ciekawe!
"Niech się stanie!" - tak jak Pan Bóg stwarzał
świat, tak każde z nas decyduje, by się urodzić.

Następnym razem opowiem ci o tym więcej.

Mama Agnieszka

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz