Mama krząta się w pobliżu.
Tata w pracy zarabia pieniążki.
Można spać...
Jak dobrze mieć taki początek
życia poza brzuszkiem mamy.
A jeśli martwisz się, że może
u ciebie było inaczej, patrz długo
na tego uśpionego Maluszka.
I wyobrażaj sobie, że to ty.
Niech spokój Maluszka
zamieszka w twojej główce,
w twoim sercu i w twojej pamięci.
I będzie na zawsze twoim spokojem...
Mama Agnieszka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz